• پيداوار_بينر_01

مصنوعات

4GE+CATV+2USB+WIFI5 ONU/ONT LM240TUW5

اهم خاصيتون:

● ٻٽي موڊ (GPON/EPON)

● روٽر موڊ (جامد IP/DHCP/PPPoE) ۽ پل موڊ

● ٽئين پارٽي OLT سان مطابقت

● اسپيڊ اپ 1200Mbps 802.11b/g/n/ac وائي فائي

● CATV انتظام

● ڊينگ گيسپ فنڪشن (پاور آف الارم)

● مضبوط فائر وال خاصيتون: IP پتو فلٽر/MAC ايڊريس فلٽر/ڊومين فلٽر


پيداوار جون خاصيتون

PARAMETERS

پراڊڪٽ ٽيگ

پيداوار جون خاصيتون

LM240TUW5 ڊبل موڊ ONU/ONT FTTH/FTTO ۾ لاڳو ٿئي ٿو، EPON/GPON نيٽ ورڪ تي ٻڌل ڊيٽا سروس مهيا ڪرڻ لاءِ.LM240TUW5 وائرليس فنڪشن کي ضم ڪري سگھي ٿو 802.11 a/b/g/n/ac ٽيڪنيڪل معيار سان گڏ، 2.4GHz ۽ 5GHz وائرليس سگنل کي سپورٽ ڪري ٿو.اهو مضبوط گھڙڻ واري طاقت ۽ وسيع ڪوريج جون خاصيتون آهن.اهو صارفين کي وڌيڪ موثر ڊيٽا ٽرانسميشن سيڪيورٽي فراهم ڪري سگهي ٿو.۽ اهو 1 CATV پورٽ سان قيمتي موثر ٽي وي خدمتون فراهم ڪري ٿو.

1200Mbps تائين جي رفتار سان، 4-Port XPON ONT صارفين کي غير معمولي آسان انٽرنيٽ سرفنگ، انٽرنيٽ فون ڪالنگ، ۽ آن لائن گيمنگ مهيا ڪري سگھن ٿا.ان کان علاوه، هڪ خارجي Omni-directional antenna کي اپنائڻ سان، LM240TUW5 وائرليس رينج ۽ حساسيت کي تمام گهڻو وڌائي سگھي ٿو، جيڪو توهان کي توهان جي گهر يا آفيس جي پردي واري ڪنڊ ۾ وائرليس سگنل وصول ڪرڻ جي قابل بڻائي ٿو.توهان پڻ ٽي وي سان ڳنڍي سگهو ٿا ۽ پنهنجي زندگي کي بهتر بڻائي سگهو ٿا.


  • اڳيون:
  • اڳيون:

  • هارڊويئر جي وضاحت
    اين اين آءِ GPON/EPON
    UNI 4 x GE + 1 POTS (اختياري) + 1 x CATV + 2 x USB + وائي فائي 5
    PON انٽرفيس معياري GPON: ITU-T G.984EPON: IEE802.3ah
    آپٽيڪل فائبر ڪنيڪٽر SC/APC
    ڪم ڪندڙ موج جي ڊيگهه (nm) TX1310، RX1490
    ٽرانسمٽ پاور (dBm) 0 ~ +4
    وصول ڪرڻ واري حساسيت (dBm) ≤ -27 (EPON)، ≤ -28 (GPON)
    انٽرنيٽ انٽرفيس 10/100/1000M(2/4 LAN)خودڪار ڳالهين، اڌ ڊپلڪس / مڪمل ڊپلڪس
    POTS انٽرفيس (اختيار) 1 x RJ11ITU-T G.729/G.722/G.711a/G.711
    USB انٽرفيس 1 x USB 3.0 انٽرفيس
    وائي فائي انٽرفيس معياري: IEEE802.11b/g/n/acتعدد: 2.4~2.4835GHz(11b/g/n) 5.15~5.825GHz(11a/ac)خارجي اينٽينا: 2T2R (ڊبل بينڊ)اينٽينا: 5dBi گين ڊبل بينڊ اينٽيناسگنل جي شرح: 2.4GHz تائين 300Mbps تائين 5.0GHz تائين 900Mbps تائين

    وائرليس: WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK، WPA/WPA2

    ماڊل: QPSK/BPSK/16QAM/64QAM/256QAM

    وصول ڪندڙ حساسيت:

    11n: HT20: -74dBm HT40: -72dBm

    11ac: HT20: -71dBm HT40: -66dBm

    HT80: -63dBm

    پاور انٽرفيس ڊي سي 2.1
    بجلي جي فراهمي 12VDC / 1.5A پاور اڊاپٽر
    طول و عرض ۽ وزن شئي جي ماپ: 180mm (L) x 150mm (W) x 42mm (H)شيء جو خالص وزن: اٽڪل 310g
    ماحولياتي وضاحتون آپريٽنگ گرمي پد: 0oسي ~ 40oسي (32oF~104oF)رکڻ جي درجه حرارت: -40oسي ~ 70oسي (-40oF~158oF)آپريٽنگ نمي: 10٪ کان 90٪ (غير ڪنڊينسنگ)
     سافٽ ويئر جي وضاحت
    انتظام رسائي ڪنٽرولمقامي انتظامريموٽ انتظام
    PON فنڪشن خودڪار دريافت / لنڪ ڳولڻ / ريموٽ اپ گريڊ سافٽ ويئر Øخودڪار/MAC/SN/LOID+پاسورڊ جي تصديقمتحرڪ بينڊوڊٿ مختص
    پرت 3 فنڪشن IPv4/IPv6 ٻٽي اسٽيڪ ØNAT ØDHCP ڪلائنٽ / سرور ØPPPOE ڪلائنٽ / پاس ذريعي Øجامد ۽ متحرڪ رستو
    وان جو قسم MAC پتو سکيا ØMAC پتو سکڻ جي اڪائونٽ جي حد Øبراڊڪاسٽ طوفان جي دٻاءُ ØVLAN شفاف/ٽيگ/ترجمو/ٽرڪبندرگاهن جي پابند
    ملٽي ڪاسٽ IGMPv2 ØIGMP VLAN ØIGMP شفاف / Snooping / Proxy
    VoIP

    سپورٽ SIP پروٽوڪول

    وائرليس 2.4G: 4 SSID Ø5G: 4 SSID Ø4 x 4 MIMO ØSSID براڊڪاسٽ / لڪايو چونڊيوچينل خودڪار چونڊيو
    سيڪيورٽي DOS، SPI فائر والIP پتو فلٽرMAC ايڊريس فلٽرڊومين فلٽر IP ۽ MAC ايڊريس بائنڊنگ
     CATV جي وضاحت
    بصري ڪنيڪٽر SC/APC
    آر ايف آپٽيڪل پاور 0~-18dBm
    بصري وصولي موج 1550+/-10nm
    آر ايف فریکوئنسي رينج 47~1000MHz
    آر ايف جي پيداوار جي سطح ≥ (75+/-1.5)dBuV
    AGC جي حد -12~0dBm
    مير ≥34dB(-9dBm آپٽيڪل ان پٽ)
    ٻاھر نڪرڻ جي موٽڻ جو نقصان > 14 ڊي بي
      پيڪيج مواد
    پيڪيج مواد 1 x XPON ONT، 1 x تڪڙي انسٽاليشن گائيڊ، 1 x پاور اڊاپٽر، 1 x ايٿرنيٽ ڪيبل
    پنهنجو پيغام هتي لکو ۽ اسان ڏانهن موڪليو

    مصنوعات جا زمرا